APRŪPES PLĀNA PAŠNOVĒRTĒJUMS
1. Manas izvirzītas problēmas sakrīt ar pacienta izvirzītām problēmām.
2. Es domāju, ka man izdevās sasniegt izvirzītos mērķus un izpildīt nepieciešamās prasības.
3. Savstarpēji saistītas attiecības ar pacientu bija labvēlīgas, neradīja domstarpības, bet radīja atgriezenisko saiti un palīdzēja sadarboties. Bija nepieciešama psiholoģiskā prasme panākt labu kontaktu ar pacientu un viņa māti. Pēc manām domam pacients un māte man uzticējas.
4. Lai veiktu aprūpi, man bija pietiekoši daudz iegūtās informācijas.
5. Es domāju, ka pacienta māte labi novērtēja manu darbu, labi sadarbojās ar mani, atbildes bija konkrētas un pilnvērtīgas, kas ļāva labāk uzzināt par slimības gaitu un atpazīt to.
6. Man izdevās paskaidrot pacienta mātei slimības gaitu, dinamiku, izskaidrot iespējamas slimības komplikācijas un tālākas ārstēšanās nepieciešamību, kas ļāva pacientam ātrāk izveseļoties. Viņa izpildīja visus norādījumus, deva bērnam visus nozīmētus medikamentus, un neliels rezultāts bija sasniegts.
7. Manas darbības laikā nekādu blakus efektu un seku nebija.
8. Ja man vajadzētu uzsākt pacientes aprūpi vēlreiz, bet citos apstākļos, es mainītu aprūpes plānu atkarībā no pacienta veselības stāvokļa, viņai izvirzītām problēmām un atkarībā no citiem apstākļiem.
9. Viss medicīnas personāls un visi pacientes ģimenes locekļi iesaistījās ārstēšanā, kas noveda pie pacienta stāvokļa ātrākai dinamikai, stāvokļa uzlabojumam. …