Secinājumi
Salīdzinot sprieguma frekvenču raksturlīknes, teorētiskie un eksperimentālie rezultāti mazliet atšķīrās. Eksperimentālajā mērījumā iegūtā raksturlīkne induktīvā elementa gadījumā, raksturlīkne atrodas mazliet augstāk par teorētisko raksturlīkni, bet kapacitatīvā elementa gadījumā ir otrādi, eksperimentāli iegūtā raksturlīkne atrodas zemāk par teorētisko kondensatora sprieguma frekvenču raksturlīkni. Teorētiskie rezultāti atšķiras no eksperimentālajiem, jo eksperimenta laikā, iegūtos rezultātus varēja ietekmēt gan pašu vadu pretestības, gan paši mēraparāti, kā arī izmantotās spoles un kondensatora vērtības varbūt nebija precīzi tādas pašas kā teorētiski tām vajadzēja būt.
Teorētiski iegūtās vērtības vektoru diagrammu zīmēšanai arī atšķīrās no eksperimentāli iegūtajām vērtībām. Teorētiski jābūt tā, lai induktīvajā elementā spriegums apsteigtu strāvu par 900 ,bet kapacitatīvajā elementā elementā otrādies. Vektoru diagrammās var redzēt, ka tas izpildās.
Vajadzēja aprēķināt jaudas bilanci, izmantojot eksperimentāli iegūtos rezultātus. Jaudas bilance gandrīz izpildās, jo avotu un slodžu jaudas nav perfekti vienādas, tomēr starpības ir salīdzinoši mazas.
…