Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
12,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:186847
 
Vērtējums:
Publicēts: 30.11.2016.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: 3 vienības
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

7. Darbs izstādes „Latvijas naudas zīmes 20 gadi” radošajā darbnīcā
Kā jau biju minējusi, tad radošās darbnīcas kopumā skatoties bija diez gan garlaicīgs pasākums. Taču iespēja piedalīties šāda veida pasākumā ir nenovērtējama pieredze, kaut arī nedaudz garlaicīga. Tā bija unikāla iespēja paplašināt savu redzesloku, skatot emocionāli piesātinātu māksliniecisko variāciju panorāmu, gan iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kuras noteikti būs noderīgas manā turpmākajā dzīvē.
Pateicoties izstādes interaktīvajai ekspozīcijai, kurā ar dinamiska un tēlaina vēstījuma starpniecību varēja iepazīties ne tikai ar visām Latvijas Bankas naudas zīmēm (apgrozības naudas zīmes un jubilejas un piemiņas monētas) un to dizainu, bet arī ar to autoru radošo darbību visdažādākajās nozarēs un žanros. Tieši šīs izstādes dēļ es tagad zinu tādus māksliniekus kā, piemēram, Juri Petraškeviču, Olgu Šilovu, Kristapu Ģelzi un Aigaru Bikši. Kā arī vēl daudzus Latvijas Bankas darbiniekus, gan laipnus un ne tik laipnus. Nevaru nepieminēt,ka nelaipnākā no izstādes darba grupas man likās izstādes kuratore, mākslas zinātniece un Latvijas Bankas monētu dizaina komisijas locekle Ramona Umblija. Īstenībā ar tik ļoti augstprātīgu un cimperlīgu personību sen nebiju sastapusies. Tas manī radīja izbrīnu un raisīja smaidu sejā par to, cik šādas personības liekas bērnišķīgas.
6. aprīlī, Plkst. 12.00–14.00 radošajās darbnīcās man bija iespēja pavērot darbībā Grafikas darbnīcas vadītāju Ievu Helmūti. Pateicoties viņas līdzdalībai ar bērnu lata zīmējumiem notika pārsteidzošas pārvērtības no skices līdz drukai. Darbojās interesanta mobilā grafikas spiede, kurā savu grafīta zīmēto zīmejumu varēja pārvērst krāsainā, skaistā nospiedumā. Bija ieradusies arī Emīlija Adumāne monētas "Cūciņa" autore, kura arī mēģināja iedvesmot mazos zīmētājus. Pati arī ķēros pie interesantā aparāta ar nosaukumu grafikas spiede, piebiedrojās arī mani kolēģi – gidi! Izvedoju sarkandzeltenu taurenīša nospiedumu, kuru tās dienas vakarā uzdāvināju savai mazajai meitiņai. Pieminot kolēģus – gidus, tad man nekādas nesaskaņas neveidojās, atceros tikai pozitīvu komunikāciju mūsu starpā!
Beigās mani ļoti iepriecināja visu izstādes gidu kopā sanākšana. It sevišķi pateicības dāvanas par piedalīšanos izstādes norisē. Tas bija ļoti negaidīti, tādēļ tas pozitīvi pārsteidza.
Kopumā secinu, ka par darbu radošajās darbnīcās manī pārsvarā ir raisījušās tikai pozitīvas emocijas.


Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties