6. Pievienot mikrofonu un demonstrēt radiopārraidi ar dīdžeju un mūziku.
Pievienojos mikrofonu var veikt arī balss pārraidi. Ir arī daudz citas pilnvērtīgākas programmas, kurām ir plašāks iespēju diapazons, piemēram, tiešraides laikā lietotājiem paziņot ka ir piemērams pulksten astoņi u.t.t. Viss strādāja lieliski izņemot to, ka bija neliela aizture, respektīvi ierunātā balss otrā galā bija dzirdama tikai pēc pāris sekundēm, dažreiz tas ievilkās līdz pat minūtei.
7. Izpētīt iespējas un nodemonstrēt video IP pārraidi
8. Iepazīties at likumdošanu par autortiesibām
Apmeklējot vietni, kur publiski ir pieejami visi valsts likumi, varējām veiksmīgi veikt šo plāna punktu.
Kas tad ir autors?
Autors ir fiziska persona, kuras radošās darbības rezultātā ir radīts konkrētais darbs.
Autortiesību principi!
Autortiesības pieder autoram, tiklīdz darbs ir radīts, neatkarīgi no tā, vai darbs ir pabeigts.
Autortiesības attiecināmas uz literāriem, zinātnes, mākslas un citiem šā likuma 4.pantā minētajiem darbiem, arī nepabeigtiem darbiem, neatkarīgi no darba uzdevuma un vērtības, izpausmes formas vai veida.
Autortiesību piederības apliecināšanai nav nepieciešama reģistrācija, darba speciāla noformēšana vai kādu citu formalitāšu ievērošana.
Autors vai viņa tiesību pārņēmējs savas tiesības uz darbu var apliecināt ar autortiesību aizsardzības zīmi, kuru atveido ar tādu paņēmienu un tādā vietā, lai tā būtu nepārprotami redzama. Šī zīme ietver trīs elementus:
burtu "c" aplītī; ©
autortiesību subjekta vārdu (nosaukumu);
darba pirmpublicējuma gadu.
Autortiesībām ir personisku un mantisku tiesību raksturs.
Autortiesības tiesiskā režīma ziņā pielīdzināmas tiesībām uz kustamu mantu Civillikuma izpratnē, bet nevar būt par īpašuma prasības objektu.
…