7. Secinājumi.
Studijas darba mērķis bija iegūt prasītos parametrus konkrētai ķēdei. Lai to paveiktu tika izmantotas četras metodes. Izejas spriegums tika aprēķināts ar stāvokļa mainīgo metodi, operatora un kompozīciju metodēm, kā ari pielietojot Pspice programmu. Iegūto rezultātu starpību var novērtēt pēc iegūtiem grafikiem. Pirmās trīs metodes tika rēķinātas ar Matlab programmas palīdzību, kas atviegloja sarežģītos matemātiskos rēķinus. Rezultāti (grafiska veidā), iegūtie ar trim metodēm ir identiski, kas liecina par to, ka uzdevumi izrēķināti pareizi un sekmīgi. Pēc šiem grafikiem var secināt, ka fizikālie procesi ķēdēs notiek tā, kā tie aprakstīti ar teorijām un likumsakarībām. Tas nozīmē, ka pārejas procesi ķēdēs notiek un tie ir likumsakarīgi.
Veicot līdzīgus aprēķinus citās ķēdēs manuprāt efektīvāk būtu izmantot stāvokļa mainīgo metodi, jo studiju darba pildīšanas laikā šī metode man izrādījās viss vienkāršāka un viss efektīvāka. Arī ķēdes aprēķināšanas laiks, izmantojot šo metodi, izrādījās visīsākais.
Pēc šī studijas darba pabeigšanas esmu apguvusi SMM, Laplasa transformācijas metodi, kompozīcijas metodi un Pspice modulēšanu. Tas man deva zināšanas, kas turpmāk palīdzēs veikt aprēķinus ķēdēs izmantojot kādu no šim metodēm un izdarīt aprēķinu secinājumus, no grafiskiem paraugiem par procesiem ķēdēs.
…