Secinājumi:
Pamatlīdzekļu atdeves koeficients ir diezgan zems, tie uzņēmumā netiek efektīvi izmantoti. Pamatlīdzekļu ietilpība rāda, cik liela pamatlīdzekļu vērtība aiziet uz apgrozījuma latu vai vienas realizētās produkcijas vērtības. Protams, šis koeficients lielā mērā ir atkarīgs no pamatlīdzekļu atdeves koeficienta, jo augstāks ir šis rādītājs, jo zemāka ir pamatlīdzekļu ietilpība. Pamatlīdzekļu rentabilitāte parāda to, kāda peļņas summa aiziet uz vienu pamatlīdzekļa vērtības latu, kas šajā uzņēmumā ir 150 Ls.
Krājumu aprites koeficients rāda cik reizes gadā ir apritējuši krājumos ieguldītie līdzekļi. Krājumu aprites cikls ir salīdzinoši garš, tas rāda uz to, ka uzņēmumam nav ātra preču realizācija. Pretējā gadījumā, ja šis rādītājs būtu zems, tad realizācija būtu ātra.
Skatoties uz apgrozāmo līdzekļu aprites koeficienta redzam, ka tajos ieguldītais kapitāls ir veicis 2,07 aprites ciklus gadā. Šajā gadījumā viens aprites cikls ilgst apmēram 174 dienas.
Debitoru parādu aprites koeficients cik reizes gada laikā debitoru parādi ir pārvērtušies naudas līdzekļos. Tabulā ir redzams, ka debitori par saviem parādiem norēķinās aptuveni vairāk kā vienu mēnesi. Tas rāda, ka šie klienti ir spējīgi nokārtot savus parādus īsākā laikā.
Bet uzņēmums savas saistības ir spējīgs nokārtot gandrīz viena mēneša laikā, kas parāda to, ka uzņēmums ir diezgan stabils, un tam ir nepieciešamās finanses.