Secinājumi
Salīdzinot abas metodes, ir iespējams izsecināt to, ka katrai no tām ir savi plusi un mīnusi. Kā piem., ūdenskrituma metode atbalsta vairākas iespējas un vairākas metodes, kas ļauj atrisināt un izpildīt noteiktos uzdevumus. Savukārt, spējās pieeja ik pēc noteikta laika piedāvā iespēju pārbaudīt topošo / gatavo produktu un vienmēr pasniegs klientam kvalitatīvu produktu.
Manuprāt, spējās pieejas ir kvalitatīvāks, produktīvāks un palīdz daudz vairāk komunikācijas ziņā, jo šis modelis pieprasa strādāt grupās un vadītājiem ir jārāda piemērs par to kas un kā notiek. Šis modelis man patīk daudz labāk, jo pats personīgi dodu priekšroku strādāt grupās un kopīgi pieņemt lēmumu. Jā, citreiz pašam ir viss jāizdara, bet grupu darbs rada pārliecību, uzlabo komunikācijas spējas un problēmas ir atrisināt daudz vieglāk, jo viens cilvēks nespēj pagatavot to ko vēlas klients.
Gala noslēguma varu piebilst to, ka katram uzņēmuma ir savas metodes, savi principi un nav liela nozīme ar kādu programmatūru darbojas. Ja tiek izpildīts viss ko klients vēlas un viņu tas apmierina, tad beigu beigās viss ir kārtībā. Katram modelim ir savi plusi un mīnusi, tikai citiem tie šķitīs labāki, citiem sliktāki.
…