Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
3,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:492484
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 31.05.2005.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: 3 vienības
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Jēdzienu personība katrs indivīds var traktēt savādāk un neviens nevar pateikt, ka tas būtu nepareizi ne tikai tādēļ, ka pastāv uzskats – cik cilvēku tik viedokļu, bet arī tādēļ, ka pasaulē atzīti un godājami psihologi un sava aroda speciālisti, piemēram, Freids, Jungs, Asadžoli, u.c., katrs personību kā jēdzienu izskaidro savādāk un ir izstrādājuši dažādas neatkārtojamas personību teorijas, kas palīdz izprast personības veidošanās struktūru un tās būtību.
Es pati par personību uzskatu par sevi pārliecinātu, izvirzīto mērķu sasniegt alkstošu indivīdu, kam svarīga ir harmonija pašam ar sevi un līdzcilvēkiem. Tādu cilvēku, kas savā dzīvē jau ir kaut ko sasniedzis un lepojas ar to.
Nekad agrāk nebiju skolā mācījusies psiholoģiju tādēļ, lai veidotu sev zināšanu pamatu izmantoju mācību grāmatu paralēli V. Reņģes un Ā. Karpovas grāmatām. No daudzajām personību teorijām es izvēlējos divas – Sociālās izziņas teoriju (Alberts Bandura izdevis monogrāfijas „Sociālās iemācīšanās teorija” un „Domāšanas un darbības sociālie pamati”) un Pašaktualizācijas teoriju (Abrohama Maslova pēdējā grāmata „Cilvēka dabas tālie sasniegumi”). Tieši šīs teorijas es izvēlējos, jo tās ir ļoti atšķirīgas, vienīgā lieta, kas tām ir kopīga – tās abas pēta personības veidošanos, tai labvēlīgos un nelabvēlīgos apstākļus. …

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −2,48 €
Materiālu komplekts Nr. 1139785
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties