Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
0,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:124222
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 02.12.2009.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Analīzes laikā notiek šo jūtu izpēte. Klients pamazām apzinas savas jūtas, kas ar viņu notiek un apzinas savu psihisko stāvokli. Jūtas parasti ir saistītas ar kādu sev tuvu cilvēku, bet protams tas ir atkarīgs arī no cilvēka problemas. Bet parasti tās arī ir socialās problēmas.Tieši jūtu pārnešana jeb transference ir psihoanalīzes kā terapijas pamatā.
Blakus jūtu pārnešanai jeb transferencei darbojas arī tads jēdziens kā kontrtransference, jo arī terapeits ir tikai cilvēks un jūtu pārnešana tāpat notiek no terapeita puses.Viens no svarīgākajiem principiem ir tas, ka terapeitam ir jāprot analizēt savas jūtas un jāprot saskatīt kontrtransfrenci, savu jūtu pārnešanu. Tas galvenokart attiecas uz to, ka gan ārsts, gan pacients var sākt izjust jūtas pret otru cilvēku. Piemēram kliente var sakt izjust kautko pret savu ārtsu kas ļoti var traucēt terapijas procesā.
Viens no svarīgakajiem nosacījumiem lai cilvēks pats varētu vadīt psihoanalīzi, cilvēkam pašam ir jāizjūt tā uz savas ādas un pašam ir šī analīze jāiziet. Bieži vien vnekārši analītiķis var neizprast pacientu un pat nedziļināties. Varbūt pat, ka saruna iet raiti, bet patiesība ir tāda, ka analītiķis vairāk runā nevis par pacienta problēmām bet gan par savām un sajauc to visu vienā veselumā. Psihoanlatīķis nedrīkst piedēvēt savas problēmas citam cilvēkam. Tas ir viens no galvenajiem nosacījumiem. …

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −2,98 €
Materiālu komplekts Nr. 1120696
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties