Sāka pieaugt arī to pāru skaits, kuri dzīvoja kopā, lai gan nebija precējušies. Lai gan sākotnēji uz to skatījās diezgan skeptiski, tomēr tas kļuva arvien populārāk. Daudzi pāri, kuri apprecējās 1968. un 1969.gadā jau dzīvoja kopā pirms šīm laulībām. Tas pierādīja, ka būtībā laulības neko daudz nemainīja pāru dzīvesveidā, kuri jau dzīvoja kopā.
Sievietes beidzot varēja sākt justies pievilcīgas. To stimulēja izdotie sieviešu žurnāli, kuri uzsvēra, ka sievietes ir skaistas un ka viņas drīkst pucēties un labi izskatīties, lai patiktu sev, vīram un citiem. Sievietes beidzot varēja sākt justies novērtētas un vajadzīgas. Sešdesmitajos gados sieviešu žurnāli bija fokusēti uz diētām un fiziskām aktivitātēm. Pēc sākotnējiem pētījumiem tika atklāts, ka sievietes netīra zobus, bet mazgājas apmēram vienu reizi mēnesī. Bet jau vēlākajos gados tika noskaidrots, ka sievietes nu jau apmēram stundu dienā veltīja sevis sakopšanai.
Jāatzīst, ka cilvēku privātajās dzīvēs 20.gadsimts ienesa lielas un interesantas pārmaiņas. Lai gan šajā laikā vēl joprojām valdīja stereotipizācija, tā tomēr pamazām saruka un cilvēkiem, manuprāt, dažādās dzīves jomās palika vieglāk, t.i., piemēram, vairs nebija jāprecas tikai tāpēc, ka tas vienkārši bija jādara. Tagad precēties varēja mīlestības dēļ. Un tie, kas negribēja laulāties, varēja vienkārši tāpat dzīvot kopā. Cilvēki varēja arī vairāk laika veltīt sev un ieguva savu privāto telpu un privāto dzīvi. Lai gan vēl joprojām visi par visiem daudz ko runāja un aprunāja, tomēr daudz kas beidzot palika tikai starp iesaistītajiem cilvēkiem, nevis to uzzināja visa sabiedrība.
…