Līmlapiņas: 1970. gadā ķīmiķis Spensers Silvers laboratorijā centās izgudrot ļoti stipru līmi. Viņa izmisīgie centieni cieta neveiksmi, jo vienīgais, kas viņam izdevās izstrādāt bija ne pārāk lipīga līmlente. Viņam nejauši salipa papīri. Atdalot papīrus , kas bija salipuši ar šo līmlenti viņš nejauši pamanīja, ka līme pieķeras pie vienas vai otras lapas. Tobrīd Spensers vēl neapjauta, ka ir izgudrojis, ko tādu, kas nākotnē atvieglos daudzu cilvēku dzīves. Tā kā tas likās nenozīmīgs izgudrojums, viņš par to pateica tikai dažiem kolēģiem. Tomēr dažus gadus vēlāk vienam no kolēģiem, kam Spensers bija izstāstījis par savu nenozīmīgo izgudrojumu, iešāvās prātā laba ideja kā izmantot šo izgudrojumu. Viņš dziedāja baznīcas korī un lai spētu īstajā brīdī atrast nepieciešamo dziesmu vārdus viņš izmantoja grāmatzīmes, taču tās bieži neturējās grāmatā un visu laiku krita ārā. Viņš savas grāmatzīmes pārklāja ar Spensera izgudroto līmi un tās palika savā vietā, bet noņemot nost, tās neatstāja nekādus nospiedumus uz lapām. Tādā veidā tika izgudrotas līmlapiņas.
Mūsdienās Spensera izgudrojums ir krietni atvieglojis cilvēku dzīvi. Tās ir ļoti izplatīts biroja produkts. Līmlapiņas bieži noder arī mājsaimniecībā un skolā, kad ar tām mācību grāmatā atzīmē svarīgākās nodaļas, vai piestiprina pie ledusskapja ar kādu svarīgu atgādinājumu. Tās neaizņem daudz vietas un nepazūd tik bieži kā parastas piezīmju lapiņas, jo līmlapiņas var viegli piestiprināt pie virsmas.
Vulkanizēta gumija: 1839. gadā Čārlzs Gudjērs ierakstīja savu vārdu, kā vulkanizācijas procesa izgudrotājs. Šis atklājums viņam notika pavisam nejauši. …