Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
1,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:378316
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 03.01.2014.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 1 vienības
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Daudzas realitātē gūstamās pieredzes ir iespējamas arī digitālajā vidē, internets tiek izmantots, lai izklaidētos, izglītotos, informētos, sazinātos ar citiem un internetā var pat pelnīt naudu. Elektroniskajam tīklam (internetam), atšķirībā no, piemēram, telefona sakaru tīkla, nav raksturīga hierarhija, nav centra, no kura viss sākas un izriet, kas savā ziņā atspoguļo mūsdienu pasaulei raksturīgo lietu un parādību mijiedarbību, saplūšanu, mobilitāti un konverģenci.
Teorētiķi Lasvels (Lasswell, 1948) un Raigts (Wright, 1960) izšķīra masu komunikācijai četras funkcijas: sabiedrības novērošana, informēšana, izklaidēšana un kultūras mantojuma nodošana tālāk. Mūsdienās ir radušies jauni mediju veidi un masu komunikācija ir izpētīta plašāk, un ir iespējams novērot un identificēt dziļākus tās efektus un funkcijas sabiedrībā. Manuprāt, masu komunikācija joprojām pilda iepriekšminētās funkcijas. Papildus tām, varētu minēt izglītošanas funkciju, jo ir brīvi pieejama informācija, kas ļauj apgūt dažādas prasmes pašmācības ceļā. Mūsdienās masu mediji dominē mediju telpā un tie ir spēcīgs rīks sabiedrības dzīves organizēšanā.

Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties