Kriminālziņas ir pieprasīts temats medijos, taču arī to vēstījumam jābūt īpaši pārdomātam, lai neizraisītu vēlmi apbrīnot un sekot. Pirmkārt, ja kriminālziņu, kas publicēta laikrakstā nepavada nozieguma veicēju principiāls atmaskojums un nosodījums, vēsts var radīt piedzīvojuma un izklaides pieaugšanu. Otrkārt, kliminālziņām nevar ignorēt pat visniecīgākos nozieguma atmaskojumus. Treškārt, tai ir jābūt ar detaļu atklāšanu.
Seksuālā informācija arvien vairāk sāk parādīties televīzijā, internetā, presē, taču ķermeņa kailums, pozas un citi seksuālo iekāru stimuli atstāj iespaidu uz vēlmi.
Pornogrāfija ir vulgāri naturālistisks, nepieklājīgs kailu cilvēku dzimumakta un to ģenetāliju attēlojums.
Narkotiku atveidojums- ir pieļauts rādīt to televīzijā, medijos, lai uzsvērtu, parādītu tā negatīvās sekas, jo nekas nedrīkst vedināt un vilināt atkarībā.
Diskriminācijas jūtīgums- var notikt pēc tautības, ādas krāsas, ticības, dzimuma vai pēdējā laikā- pēc seksuālās orientācijas un vecuma.
Bērna pozicionējums – mediji, internets, kā arī televīzija atstāj lielu iespaidu uz bērniem, viņu izglītošanos.
Bērnu tematizējums- parasti bērns par mediju notikumu kļūst pārdarījumu un ievainojumu dēļ, tādēļ ļoti svarīga ir bērna privātā identitāte, lai neradītu traumu, vai arī citas tālejošas sekas.
…