Daudzas sociālās problēmas var būt fiksētas uz starppersonu komunikācijas grūtībām, vienkārši kā daudz ierosinājumu iejaukšanās, lai atrisinātu nelaimes, arī ir atkarīgs efektīvā starppersonu komunikācijā. Šis raksts pārbauda trīs potenciālās attiecības starp prāta stāvokli un sociālās mijiedarbības sekošanu caur radniecīgiem pētniecības piemēriem, lai pieci eksemplāri sociālo rezultātu – efektīvu programmu attīstīšana,, lai atrisinātu darba tirgus komunikācijas problēmas, mēģinājumi publicēt, lai atklātu izmaiņas, stereotipu samazināšana un kroskulturāla nesaprašanās, tikšana galā ar starppersonu konfliktu un efektīva publikas veselības kampaņu konstruēšana.
Šķietami aplama komunikācija ir bieži sastopama, kad nāk bez pārsteiguma, lai pat nejauši novērotu cilvēku mijiedarbību.
Tādēļ mēs ķersimies pie tā, kā lielākā apzināšanās var būt ievēlēta un stratēģiski tikt galā tieši starppersonu komunikācijā, ar aci aptuveni redz attieksmi cik tāda uzvedība var būt uzlabota atšķirīgās sociālās nedienās un citu sociālo pabalstu pieaugumos. …