• Likuma „Par dzīvokļa īpašumu” 17. pants nosaka, ka Par labu valstij vai pašvaldībai atsavinātais dzīvoklis realizējams izsolē par naudu saskaņā ar likumu "Par valsts un pašvaldību mantas atsavināšanas kārtību".
Taču nav atrunāts, kad izliktais dzīvokļa īpašnieks nedrīkst piedalīties izsolē un nopirkt savu dzīvokli atkal.
• Likuma „Par dzīvokļa īpašumu” 19.panta 2.daļa nosaka, ka ģimenes locekļiem ir tiesības bez dzīvokļa īpašnieka piekrišanas iemitināt dzīvoklī savus nepilngadīgos bērnus, bet citu personu iemitināšanai nepieciešama dzīvokļa īpašnieka piekrišana.
Es uzskatu, ka šo punktu vajadzētu izslēgt vai arī vecumu samazināt no pilngadības līdz 12-14 gadiem, jo daudzi jaunieši ir nekontrolējami un sanāk, ka dzīvokļa īpašniekam ir tas jāpacieš.
• Pašlaik, iegādājoties nekustāmo īpašumu ir ļoti uzmanīgi jāvēro lai šīm īpašumam nebūtu uzlikti apgrūtinājumi, par kuriem jūs netīkat informēti, vai vienkārši nepievērsāt tām uzmanību, jo, kad jūs kļūstat par dzīvokļa īpašnieku jūs arī kļūstat par visu šīm īpašumam uzlikto apgrūtinājumu īpašnieku, un tieši tāpēc, ja jūs nolēmāt dzīvokli pārdod vai nopirkt ir vērts griezties nevis pie mākleriem, bet pie juristiem.
…