Secinājums:
Pulss pieaugušam cilvēkam ir 60-100 minūtē. Normālais pulss, veicot fiziskas aktivitātes ir 100-150. Nor-māls asinsspiediens-130/85 mm/Hg. Fizisko aktivitāšu laikā, sistoliskajam asinsspiedienam vajadzētu pieaugt ne vairāk kā par 50-70 mm/Hg. Pārbaudītajai personai ir optimāls asinsspiediens (<120/80) miera stāvoklī. Arī pulss ir normāls miera stāvoklī (60-100).
Var secināt, ka hipotēze ir pierādīta, jo sistoliskais asinsspiediens aug arī nelielas fiziskās aktivitātes rezultā-tā, taču krītas vēlāk. Diastoliskais paliek nemainīgs vai pat krītas mērenas fiziskas aktivitātes rezultātā, taču paaug-stinās, palielinot slodzi. Pulss paaugstinās līdzīgi diastoliskajam spiedienam.
Uz pētījuma jautājumu tika atrasta atbilde - statiskā un dinamiskā slodze aptuveni vienādi ietekmēja asins-spiedienu un pulsu, tie pieauga, dažos gadījumos, piemēram, skriešanā pa kāpnēm, sistoliskais un diastoliskais asinsspiediens bija līdzīgs tam, kāds ir sēžot. Tomēr, ne tikai tas, vai slodze ir dinamiska vai statiska, ietekmē asinsspiedienu un pulsu - svarīgs ir darbības veids.
…