No sākuma veido šablonus un tad ar „icing” masu tos zīmē, rezultātā iegūstam saldas un ēdamas figūras, kuras pirms lietošanas izkaltē un glabā konfekšu vai plastmasas kārbās – sausās vietās. Izgatavotās figūras nevar uzglabāt ledusskapī un mitrās vietās. Kā arī nedekorē kopā ar krējuma vai putukrējuma krēmiem, jo „icing” figūras izkusīs, tāpēc lieto kopā tikai ar olbaltumu krēmiem. „Icing” var nopirkt jau gatavu veikalos.
• Lai veidotu dekorus nepieciešams izveidot šablonu vai ņemt jau gatavu, vislabāk te palīdz bērnu krāsojamās bildes, kuras var izmantot dekoru veidošanai, tik jāatrod piemērotākā. Uz vajadzīgā zīmējuma uzliek caurspīdīgu plēvi, vislabāk to, kas paredzēta projektoriem.
• No biezas plēves vai papīra satin ciešu turziņu, bet lai paliek maziņa atvere, pa kuru spiest masu un zīmēt. Var ņemt arī parastu maisiņu un izgriezt nelielu caurumiņu. Turziņu vai maisiņu piepilda ar masu un sākam zīmēt uz plēves, kura uzlikta uz zīmējuma, kuru vēlamies iegūt kā dekoru. Ļoti uzmanīgi izspiež masu un zīmē kontūru, jāseko, lai visas līnijas savienojas, savādāk pie noņemšanas zīmējums sadrups, ja paliks atstarpes starp līnijām.
• Zīmējumu noliek sastingt ar visu plēvi. Tā kā dekori no „icing” ir ļoti trausli, tad tie ir jātaisa diezgan palieli. Ja dekoram nepieciešams piedot kaut kādu formu, tad nepieciešamas palīgierīces, palīgmateriāli, kas to izdarīs. Piemēram: taurentiņus liek kaltēties grāmatas atvērumā. Tad viņi būs ar pie paceltiem spārniem.
…