Sieva un vīrs, 5 gadīgs dēls un pusaudzis. Visi dzīvo kopā vienā dzīvoklī, bet lauku rajonā. Ģimene ir labvēlīga un funkcionāla, jo ir gan mamma, gan tētis un bērni.
Vīra un sievas attiecības. Šis citāts - „Viņas vēlētos vīriešus, kuras rūpētos par viņu emocionālajām vajadzībām. Tāpat vīrieši meklē ne tikai pavarda sargātājas un mātes saviem bērniem. Bet gan vēlas sievietes, kuras gādātu par viņu emocionālajām vajadzībām, un nečubinātos apkārt, kā maziem bērniem” (Grejs, 2002). Apliecina, ka katram mums ir vairākas lomas, par kurām ir jārūpējas un jāpadomā. Bieži vien, šīs ir iemesls, lai izšķirtos pāris. Nav cilvēkā tā, ko sagaidi. Šajā vecāku attiecībās kaisle ir pazudusi. Katrs iet savos darbos, katram savs stress, vienīgais, kas viņus vieno ir bērni, kuri jāizaudzina un kuriem vēl vajag māti un tēvu.
Pusaudzim ar māti ir bijis trauksmainā piesaiste. Māte nav bijusi emocionāli pieejama un adekvāti atsaukusies. Māte visu laiku nav bijusi viņam klāt. Ir izdarījusi to, kas bija nepieciešams un tad lai mazais spēlējās. Pieaugot pusaudzim, māte sāka mācīt, norādīt, kas jādara. Iegrožot. Savā starpā radās konflikti. Bet bieži slimodams, atskārta, ka ir arī bronhiālā astma. Joprojām viņam ir astma. „Atļaujiet savam bērnam sastapties ar rīcības (vai bezdarbības) negatīvajām sekām.