Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
4,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:413699
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 31.05.2010.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 5 vienības
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Neviens nav perfekts. Šāds izteikums nereti tiek attiecināts uz (visbiežāk – savām) kļūdām, kuras tiek pieļautas daudzu un dažādu iemeslu dēļ. Vai organizācija var būt perfekta? Vai tā var darboties tā, lai visi tajā strādājošie dziļi sirdī ticētu un apzinātos, ka viņi strādā pasaules labākajā organizācija un ka nekur citur neietu par nekādu naudu? Kādiem priekšnoteikumiem jābūt, lai kāda organizācija nonāktu līdz šādiem apstākļiem, kuri padara tās darbiniekus par laimīgākajiem cilvēkiem pasaulē? Līdz šim tas nav izdevies nevienam uzņēmumam, nevienai kompānijai, koncernam, korporācijai vai mazam ģimenes uzņēmumam. Pienāk laiks, kad arī stabils uzņēmums beidz savu pastāvēšanu, arī vienā no pasaules darba vides ziņā pievilcīgākajiem uzņēmumiem – Google – pastāv tāda lieta kā kadru mainība un neapmierinātība, sevišķi tagad, kad darbinieki jūt, ka kompānijā vairs nav iespējams gūt tik galvu reibinošus panākumus karjerā kā viņu priekšgājējiem.
Runā, ka viss notiek cilvēku galvās, pat, ka visu slimību sākums esot galvā. Tātad teorētiski ir iespējams, ka grupiņai ideāli domājošu cilvēku ar savu ideālo darbu ir iespējams uzbūvēt ideālo organizāciju, kurā es gribētu strādāt? Mūsdienās ir pieejama pietiekami liela teorētiskā bāze, lai šādu uzņēmumu izveidotu, tāpat mūsu senči ir rādījuši paraugu, kā nevajag vadīt uzņēmumu. Banka Baltija, ASV investīciju banka Lehman Brothers1 un virkne citu šķietami ģeniālu uzņēmumu liktenis un to darbības vēlāka analīze pastāsta mums priekšā, kā nekādā gadījumā nevajag darīt. …

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −5,98 €
Materiālu komplekts Nr. 1229710
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties