Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
2,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:723739
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 17.03.2011.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Ir
Darba fragmentsAizvērt

Pēdējais Peidža princips ir – paliec mierīgs, pacietīgs un ar labu humora izjūtu. Uzskatu, ka viss dzīvē iet līdzsvarā, ja neveicas vienā jomā, tad paveicas citā. Un šīs princips ļauj samierināties ar tiem zemākajiem pakāpieniem, uz kuriem esi uzkāpis. Saglabāt mieru un paciesties vienmēr ir noderīgi. Spļaut uguni un mest smiltis gaisā ir vieglāk, bet tas var situāciju padarīt vēl ļaunāku – tā tas ir gan sabiedriskajās attiecībās, gan arī cilvēku ikdienā. Esot mierīgam un pacietīgam, iespējams pavērsies kāda iespēja vai cerība, kuru izmantojot, vari gūt panākumus. Ārdoties to var arī nepamanīt. Tikpat noderīgi ir arī pasmieties par savām kļūmēm un neveiksmēm, tā tu saglabā savu pašcieņu un parādi pārējiem, ka neveiksmes tevi nav sagrāvušas un esi pietiekami spējīgs un izturīgs, lai turpinātu savu darbu un ikdienišķās gaitas.
Kopsavelkot šos principus, saprotu, ka ētiska komunikācija, atbildība, patiesums un elastība ir būtiski principi gan sabiedriskajās attiecībās, gan arī manā ikdienā. Šie principi palīdz saglabāt realitātes sajūtu, neļaujoties fantastiskām iedomām un neveiksmēm. Atklāti sakot, mani nedaudz pārsteidza līdzība, ka kāds cilvēks ievēro tos pašus principus arī savā darbā. Un vēl jo vairāk patīkama ir sajūta, ka šis cilvēks ir autoritāte sabiedriskajās attiecībās un viņam ir daudz sekotāju. Varbūt tādēļ sabiedriskās attiecības ir nozare, kurā es labprāt darbotos un turpinātu ievērot savus ikdienas principus.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties