Galvenie secinājumi:
1. Skatoties, salīdzinot statistikas, tad Liepājas pašvaldība ir augusi un iemācījusies pareizi izmantot ienākumus, lai gan dažreiz nedaudz domas aizklīst un paliek lielāki izdevumi.
2. Skatoties 3 gadu šķērsgriezumā, tad katru gadu pieaug nodokļu ieņēmumi, tas nozīmē, ka Liepājas pilsētas pašvaldība ar katru gadu iekasē aizvien vairāk nodokļus no Liepājas iedzīvotājiem. Bet Liepājas pašvaldībai tas nenāk par labu, jo iedzīvotāji vienreiz gadā drīkst prasīt kādu daļu no nodokļiem atpakaļa un līdz ar to Liepājas pašvaldības kopējie ieņēmumi samazinās.
3. Salīdzinot aplūkotos 3 gadus, tad var secināt, ka liepājas pašvaldības gada izdevumi vienu gadu samazinājās, bet jau nākošajā atkal nedaudz paaugstinājās, tas nozīmē, jo vairāk ieņēmu, jo vairāk vēlmju, bet mazāk ir iespējams izpildīt.
4. Liepājas pašvaldībai ar katru gadu ļoti pieaug parāda saistību summa (sk. 4.attēlu.). Lielu daļu no ieņēmumiem ir nepieciešams atdot parādos, līdz ar to no gada ieņēmumu summas nav iespējams uzlabot Liepājas ekonomisko, kulturālo un dažādus citus stāvokļus, kā arī liepājnieku labklājību.
…