Projektā līdztekus vizuāli baudāmajam, saglabāts ilgtspējīgais, racionālais faktors. Tas saistāms ar ūdens iegūšanu no tuksneša. To sākotnēji izmantojot turku pirts darbībā, vēlāk tas tiek novirzīts uz termālo baseinu, kam seko izmantojums augu apūdeņošanā.
Veidojot projektu, dizainere nevēlējās radīt starptautiskām viesnīcām raksutrīgu luksusu, bet gan vietējai kultūrai, tradīcijām pielāgotu telpu, kā pati teic, ar nedaudz "lauciniecisku", raupju raksturu, tajā iekļaujot vietējos kodus un simbolus, Tādēļ, lai veidotu autentisku atmosfēru, kā būtisks atbalsa punkts kalpojusi vietējo iedzīvotāju, amatnieku līdzdalība.
Līdzīgi kā citos Matalī projektos, kā būtisks elements veidota kopīgā, ritulā telpa, lai organizētu satikšanos. Tostarp veidota atvērtas formas virtuve, kas aicina ienākt un visos posmos sekot līdzi ēdiena gatavošanai. Kā papildus baudījums realizēta ideja - piedāvāt nogaršot vietējās virtuves ēdienus, kurus gatavojis nevis pasaules mēroga šefpavārs, bet gan vietējās sievietes. Runājot par šo projektu prezentācijā, Matalī izceļ būtisko - spēju no ierobežota izejvielu daudzuma radīt burvību, dzīves baudīšanas mākslu.
Matalī Krasē projekti savā vienkāršībā slēpj domas dziļumu, pārdomātu tās realizāciju. Viņa skata objektu funkcijas, skata ietekmi un iespēju tajā iesaistīt reālas personas. Matalī veido projektus, kas notiek mijiiedarbībā ar apmeklētājiem, publiku, piemēram, objekta, vietas, telpas izveidē un galējā pilnveidē iesaistot apmeklētāju, patērētāju. Matalī nerada vien objektus, viņas dizaina veido pieredzi, mijiedarbību un emocijas.
…