Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
2,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:488886
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 26.03.2009.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 2 vienības
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt


Mans mērķis ir prezentēt Harvardas universitātes profesores Helēnas Fišeres sasniegumus mīlestības kā zinātnes pētniecības jomā, un balstoties uz zinātnieces atklājumiem apskatīt mīlestību kā instingtu. Analizēt laulāto neuzticības plusus un ar pētījumiem pierādīt kad mīlestības dabas skaidrojums mums palīdz ārstēties no izjukušas mīlestības kā no ķīmisku vielu atkarības.

IEVADS

Hārvardas universitātes profesore Helēna Fišere pēta mīlestību kā precīzu zinātni, skanē iemīlējušos cilvēku smadzenes veic ķīmiskas analīzes un veic planētas mēroga eksperimentus par cilvēka jūtām un iespēju tās vadīt.
Ar ko cilvēks atšķiras no citiem dzīvniekiem -vairošanās sfērā?
Pirmajā skatienā cilvēks ir paradoksāla dzīvnieku suga. No vienas puses 97% dzīvnieku neveido patstāvīgus pārus atšķirībā no cilvēka. Tiek uzskatīts kad pāri nepieciešami tām sugām, kurām pēcteči ir ļoti lieli, vai kurām mātei tos vienai ir grūti izbarot. Cilvēkiem ir spilgti izteikti abi šie faktori: liels zīdainis un šķidrs piens- tas nozīmē kad sieviete praktiski nevar izdzīvot bez partnera palīdzības, jo nepārtraukti tai ir jābaro mazulis. Tas nozīmē kad pāru veidošana cilvēkiem ir fundamentāla īpašība. Taču kas ir apbrīnojami- neskatoties uz to cilvēks plaši izmanto laulāto neuzticību.
Neuzticība intensīvi tiek praktizēta absolūti visās sabiedrībās, pat tādās kur par to tiek nocirsta galva. Iznāk, kad cilvēkam paralēli strādā divas vairošanās stratēģijas, kas padara šo sugu par ļoti unikālu. …

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −5,48 €
Materiālu komplekts Nr. 1136427
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties