Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
3,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:808501
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 31.03.2009.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Komunikācijai, tāpat kā cilvēka personības attīstībai ir ļoti būtiska un nozīmīga loma mūsu dzīvē. Lai cilvēks veidotos kā sociāla būtne ir nepieciešama saskarsme ar citiem. Tie var būt gan ģimenes locekļi, gan draugi, paziņas vai jebkurš cits cilvēks. Tāpat, lai cilvēks varētu augt kā personība, saprotams, ir nepieciešama personības attīstība. Tomēr gan komunikāciju, gan personīgo attīstību var ietekmēt ļoti daudz un dažādi faktori. Kā vienu no šādiem faktoriem varu minēt pašvērtējumu, kas ļoti būtiski spēj ietekmēt komunikāciju ar apkārtējiem cilvēkiem. Būtiski ir apzināt optimālā pašvērtējuma robežas, lai neizraisītos konflikti ar apkārtējiem cilvēkiem. Tāpat būtiski ir apzināt savas emocijas un spēt tās kontrolēt iespēju robežās. Protams, šajā ziņā nevar arī ieiet galējībā, tādējādi, emocijas neizpaužot vispār. Tik pat svarīga ir uzmanība, griba, emocionalitāte, raksturs un dzīves pozīcija. Tāpat kā jebkurš cilvēks, arī es izjūtu šo faktoru ietekmi uz manu komunikāciju un personības attīstību.
Kā vienu no svarīgākajiem komunikācijas ietekmētājiem, es uzskatu, pašvērtējumu. Uzskatu, ka mans pašvērtējums, ir optimāls, tomēr reizēm, kad jāpārvar kādas grūtības un šķēršļi, man tās mēdz trūkt. Protams, tiekot tam visam pāri, es saprotu, ka manas bažās ir bijušas veltīgas un es spēju ar visu tikt galā, tomēr domāju, ka tā ir labāk, jo patīkamāk ir komunicēt ar cilvēkiem, kuriem šīs pašapziņas nedaudz trūkst un var dot viņam stimulu, nekā runāt vai kontaktēties ar pašapmierinātu vai pat augstprātīgu tipu, kas savas kļūdas neatzīst pat tādos gadījumos, kad tās ir manāmi uzskaitāmas. …

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties