Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
3,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:470133
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 20.05.2009.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Klimata izmaiņu tēma, iespējams, ir viens no vissvarīgākajiem un neatliekamajiem vides problēmjautājumiem. Zemes gaisa, ūdens un sauszemes sistēmas vienmēr ir pastāvējušas dinamiskā līdzsvarā. Klimata pētījumi pagātnē rāda, ka arī tad ir bijuši mainīgi globālās sasilšanas un globāla aukstuma periodi. Klimata pārmaiņas bijušas gan straujākas, gan lēnākas, taču vienmēr saistītas ar dabā notiekošajiem procesiem. Šodienas pētījumi to apstiprina, tikai aktuāls kļūst jautājums, cik lielā mērā šīs pārmaiņas ietekmējusi cilvēka darbība.
Manuprāt pašreizējais klimata stāvoklis pasaulē ir pasliktinājies. Par to liecina temperatūru izmaiņas – tās paaugstināšanās. Statistika rāda, ka vidējā temperatūra pasaulē paaugstinājusies par 0,6 C pēdējo 130 gadu laikā. Oglekļa dioksīda līmenis atmosfērā pieaudzis apmēram par 25 % pēdējos 200 gados, palielinoties no 280 ppm līdz 356 ppm. Metāna daudzums pēdējo 100 gadu laikā ir divkāršojies. Slāpekļa oksīdu daudzums katru gadu palielinās apmēram par 0,25 %. Ja ”siltumnīcas efektu” izsaucošo gāzu emisijas turpinās palielināties, tad, piemēram, CO2 līmenis divkāršosies nākošā gadsimta beigās. …

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties