Lī iegādājās, pēc viņa uzskatiem, lielāko un labāko vērsi svētku mielastam, bet viņa prieks tika ātri sagandēts. Izrādījās, ka !kungu cilts slikti domā par indivīdiem, kuri izrāda augstprātību. Lai novērstu šo īpašību, viņi tika audzināti ņirgāties par citiem, veicot tādas darbības kā medības un dzīvotspējīgas aktivitātes. Sakot Lī, ka viņa vērsis ir tievs un vecs, viņi it kā izdarīja viņam milzīgu pakalpojumu atbilstoši viņu kultūras uzskatiem.
"Kad jauns vīrietis sagādā daudz gaļas, viņš domā, ka ir priekšnieks vai lielāks par citiem, un viņš domā par pārējiem mums kā par saviem kalpiem vai zemākiem. (…) Tāpēc mēs vienmēr runājam par viņa gaļu kā nevērtīgu. Tādā veidā mēs atvēsinām viņa sirdi un padarām viņu maigu." (Lee 1969)
Šis atgadījums parāda ne tikai to, cik grūti atkāpties no savas pārliecības, bet tas ir piemērs tam, kā personiskās interpretācijas var traucēt cilvēku savstarpējai komunikācijai. Saprast citus nozīmē saprast un pieņemt dažādas kultūras. Etnocentrismu mēs varam sastapt jebkurā sabiedrībā, tomēr, lai saprastu citu kultūru mums ir jāpieņem otrs tāds kāds tas ir.
…