Vissvētākās Jaunavas Marijas svētbildei apmeklētājiem tik tuvu ļauj pienākt tikai vienreiz gadā un tikai šajos svētkos. Lai nokļūtu līdz šai, svētbildei ir jāstāv rindā, bet tas ir vērtīgs pārdomu brīdis šai ikdienas steigā. Esot Aglonā, paņēmām sev līdzi uz mājām t ūdeni no svētā avota, kam esot ari dziedinošas spējas.
Kaut gan Padomju varas gados jebkāda grupu pārvietošanās Aglonas virzienā bija aizliegta un apkarota. Cilvēki pa vienam, cauri mežiem slepus tomēr devās uz Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas svētkiem Aglonā.
Un, manuprāt, kas spilgti parāda cilvēku savstarpējās attiecībās- slavenību nāve, piemēram, mūziķa un dzejnieka Mārtiņa Freimaņa nāve. Cilvēki nav vienaldzīgi, jo tas tika runāts visur- gan presē, gan draugos.lv, gan vienkārši satiekoties uz ielas.
Lai pēdējo reizi atvadītos no pāragri mūžībā aizgājušā mūziķa un dzejnieka Mārtiņa Freimaņa vairāki simti cilvēku pulcējās Rīgas krematorijā,
Atvadīties no Freimaņa ieradās arī mūziķi un aktieri, vairākas valsts pārvaldē strādājošas personas, kā arī atvadīties bija ieradušies daži bijušie Saeimas deputāti, un ministri.
Aizputē atklāja Mārtiņa Freimaņa piemiņas vietu. Pasākumā piedalījās liels ļaužu skaits - Mārtiņa tuvinieki, radi, draugi, paziņas un vienkārši talanta cienītāji.
Pieminekļa izveidei bija pirmais un galvenais mērķis, ko apņēmās paveikt Mārtiņa Freimaņa fonds. Līdzekļi šim nolūkam tika ziedoti piemiņas koncertā Arēnā Rīga, un turpmāk Mārtiņa atdusas vietā Aizputē sliesies skaists akmens, kurā kā simbolisks tēls atveidos Mārtiņa sirdi.
Cilvēku starpā attiecības var būt ļoti dažādas, un tās ir atkarīgas no tā, kādā vidē šie cilvēki atrodas un kā viņi ir saistīti savā starpā. Attiecības var būt tradicionālas vai netradicionālas, labas un sliktas, interesantas vai gluži otrādi – garlaicīgas un bez nākotnes.
…